Author Topic: Anti milan  (Read 78640 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mate

• Stile Juve
  • Reputacija: 32
  • Godina: 27
  • Član od: 03.09.2006
  • people are strange...
    • http://www.last.fm/user/zalli
Re: Anti milan
« Reply #15 on: June 17, 2007, 00:17:56 »
gle kaka je dobar igrač al sve dok igra u milanu za mene je smeće(al je dobar igrač mora se priznat)
How I wish, how I wish you were here...

Offline Wazza

• Il Capitano
  • Reputacija: 0
  • Godina: 31
  • Član od: 03.06.2007
  • Come on...
« Reply #16 on: June 17, 2007, 11:30:51 »
gle kaka je dobar igrač al sve dok igra u milanu za mene je smeće(al je dobar igrač mora se priznat)

Dobar...  lolll  lolll

Offline Davorissimo

• dkm
  • Stile Juve
  • Reputacija: 1429
  • Član od: 24.08.2006
« Reply #17 on: June 17, 2007, 17:55:37 »
Sve ovo shvatam i ta mrznje i sve,al' ne znam ko ima srca da Kaku stavi ovde.Pa na kurac i ja mrzim Celzi pa ne mogu da kazem prezirem svakog njihovog igraca iz dna duse.A ja ne znam ima li ko da je realan i da kaze da on nije fenomalan fudbaler ili covek.Jer vi ne ismevate samo Milan,nego njegove igrace.Napraviste Juventus nedodirljivim.I ako je Milan kriv,nije Kaka sigurno.

Jbg, kad vidim sta sve smrdljivi interisti i milanisti pisu po web-u o Del Pieru koji je tri puta veci i igrac i COVJEK od kake, onda i ja mogu da imam srca da o ovome glibu svasta pisem. Po tvojoj prici: "Jer vi ne ismevate samo Milan,nego njegove igrace", znaci da ne bih smio da mrzim milan zato sto tamo igra kaka.  -(  td

Offline Layzick

• Stile Juve
  • Reputacija: 128
  • Godina: 33
  • Član od: 08.02.2007
  • Samo jednu struju gorim!
« Reply #18 on: June 17, 2007, 18:03:28 »
Dkm koliko se slazem sa wazzom toliko i sa tobom u pravu si sto se tice toga da nije bitno ko je u klubu njihovom jer to znaci da je napravio veliku grsku cim je otisao u takav klub,e sad opet isto tako mislim da ne treba trositi emocije na te ekipe koje su nastale iz kompleksa ka juventusu,jer koliko god oni pricali da su veci klub od juventusa u srcu znaju da je juve najveci klub u italiji i to ih najvise boli a mi mozemo samo da uzivamo... asa
Celnici NBA lige su se ozbiljno zabrinuli zbog naglog pada popularnosti, a onda im je Chuck Norris predlozio da pozovu Dule Vujosevica!

Offline NNB

• Hajduk u srcu
  • Stile Juve
  • Reputacija: 67
  • Godina: 30
  • Član od: 23.05.2007
  • sveti Duje fala ti ča smo uvik sritni mi
« Reply #19 on: June 17, 2007, 23:28:48 »
je sve to stoji, ali milan i inter se nikako ne mogu svrstat u istu kategoriju. milan je svjetlosnim godinama udaljen od smradova, i veći klub sigurno :fuckinter:

Offline Wazza

• Il Capitano
  • Come on...
« Reply #20 on: June 17, 2007, 23:34:13 »
Sve ovo shvatam i ta mrznje i sve,al' ne znam ko ima srca da Kaku stavi ovde.Pa na kurac i ja mrzim Celzi pa ne mogu da kazem prezirem svakog njihovog igraca iz dna duse.A ja ne znam ima li ko da je realan i da kaze da on nije fenomalan fudbaler ili covek.Jer vi ne ismevate samo Milan,nego njegove igrace.Napraviste Juventus nedodirljivim.I ako je Milan kriv,nije Kaka sigurno.

Jbg, kad vidim sta sve smrdljivi interisti i milanisti pisu po web-u o Del Pieru koji je tri puta veci i igrac i COVJEK od kake, onda i ja mogu da imam srca da o ovome glibu svasta pisem. Po tvojoj prici: "Jer vi ne ismevate samo Milan,nego njegove igrace", znaci da ne bih smio da mrzim milan zato sto tamo igra kaka.  -(  td

Ne bih ja o tome,ni o Juventusu,ni o Del Pieru.Del Piera smatram za gospodina a o Juventusu nemam bas takvo misljenje,ali OK...E sad,sta me iznerviralo ovde.Ti kazes da je Del Piero tri put veci covek od Kake ? Po cemu to ? Ne bih da osportim Del Piera uopste,ali sta je to Kaka uradio pa da bi bio manji.Ovaj je zivi gospodin,to je nevidjeno...Jedan od malobrojnih koji je veliki i u porazu i pobedi.I nesto se ne secam da je napravio neki kiks veliki i tako nesto...Ja ni ja ne volim Milan,al' ne mogu da pricam svasta...I ne napadam te ja za Milan,nego sto ste tu u ove zajebancije upleli Kaku.Ponavljam,ja mrzim Celzi,mater im jebem,ali ne mogu da kazem da je Drogba igracina i picka,da je Terry isto veliki covek.Generalizujete stvari.

Offline Davorissimo

• dkm
  • Stile Juve
  • Reputacija: 1429
  • Član od: 24.08.2006
« Reply #21 on: June 17, 2007, 23:41:26 »
Ne bih ja o tome,ni o Juventusu,ni o Del Pieru.Del Piera smatram za gospodina a o Juventusu nemam bas takvo misljenje,ali OK...E sad,sta me iznerviralo ovde.Ti kazes da je Del Piero tri put veci covek od Kake ? Po cemu to ? Ne bih da osportim Del Piera uopste,ali sta je to Kaka uradio pa da bi bio manji.Ovaj je zivi gospodin,to je nevidjeno...Jedan od malobrojnih koji je veliki i u porazu i pobedi.I nesto se ne secam da je napravio neki kiks veliki i tako nesto...Ja ni ja ne volim Milan,al' ne mogu da pricam svasta...I ne napadam te ja za Milan,nego sto ste tu u ove zajebancije upleli Kaku.Ponavljam,ja mrzim Celzi,mater im jebem,ali ne mogu da kazem da je Drogba igracina i picka,da je Terry isto veliki covek.Generalizujete stvari.

E sad ti uzimas bukvalno ovo tri puta veci.. Del Piero je stariji od kake, a ni on nema nijednu mrlju koja bi osporila njegove covjecje kvalitete. Gdje god da je humanitarna akcija, tu je Alex, gdje god treba da se pomogne prisustvom i pruzanjem podrske, on je tu. Normalno, veliki je sportsmen, iznervira se jedino kad se predje i ona najvisa granica koja se moze tolerisati. Ostao je u klubu u ovakvoj situaciji, a taj kaka ce da se proda za neke vece pare, u to sam siguran. A za to ima jos godina pa cemo vidjeti.

Offline Wazza

• Il Capitano
  • Come on...
« Reply #22 on: June 17, 2007, 23:56:46 »

E sad ti uzimas bukvalno ovo tri puta veci.. Del Piero je stariji od kake, a ni on nema nijednu mrlju koja bi osporila njegove covjecje kvalitete. Gdje god da je humanitarna akcija, tu je Alex, gdje god treba da se pomogne prisustvom i pruzanjem podrske, on je tu. Normalno, veliki je sportsmen, iznervira se jedino kad se predje i ona najvisa granica koja se moze tolerisati. Ostao je u klubu u ovakvoj situaciji, a taj kaka ce da se proda za neke vece pare, u to sam siguran. A za to ima jos godina pa cemo vidjeti.

Ma da,ti si da ne kazem sta pa pogadjas da li ce se ko prodati i to...

Offline Mate

• Stile Juve
  • people are strange...
« Reply #23 on: June 18, 2007, 00:02:33 »
a jebeš kaku dao nam je gol na svjetskom i zato ga mrzim eto  mrg mrg mrg mrg

Offline Mate

• Stile Juve
  • people are strange...
« Reply #24 on: June 18, 2007, 00:07:29 »
mrg

Offline Wazza

• Il Capitano
  • Come on...
« Reply #25 on: June 18, 2007, 00:11:02 »
Mate,mislim da si zamenio svoju sliku sa ovom poslednjom.

Offline Mate

• Stile Juve
  • people are strange...
« Reply #26 on: June 18, 2007, 00:15:14 »
siguran sam da nisam evo pogle našo sam još jednu mrg mrg mrg :

Offline Mate

• Stile Juve
  • people are strange...
« Reply #27 on: June 18, 2007, 00:21:06 »
jao  mrg mrg

Offline Mate

• Stile Juve
  • people are strange...
« Reply #28 on: June 18, 2007, 00:25:38 »
vidi ovo looooooooooooooooooooooooooooooooool

Offline NNB

• Hajduk u srcu
  • Stile Juve
  • Reputacija: 67
  • Godina: 30
  • Član od: 23.05.2007
  • sveti Duje fala ti ča smo uvik sritni mi
« Reply #29 on: June 18, 2007, 00:35:23 »
mate mislim da nisi u pravu, i da bez razloga vrijeđaš kaku -( pa di baš njega koji je jedan od najnormalnijih igrača wb