Author Topic: Anti milan  (Read 78642 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Kvinton

• Administrator
  • Stile Juve
  • Reputacija: 2936
  • Godina: 26
  • Član od: 11.06.2012
  • La Mia Fata
Re: Anti milan
« Reply #1095 on: August 20, 2014, 12:34:32 »
Ja sam se vec pomirio sa tim- od titule sigurno nema nista, a i trece mesto je veoma daleko za Milan...

Ti jesi ali ja nisam, reci mi ko je bolji od Lopeza golman sada trenutno u Italiji ?
Ko je bolji napadač od Balotellija ?
Ko je bolji defanzivni vezni od de Jonga ?
Ko je bolji levi bek od Armera ?
Uz to imamo sjajne desne bekove, nek priča šta god ko hoće al' za mene je Abate mašina već se sad vidi da je dosta radio na centrašutevima, zatim sjajni Rami, kao i Zapata,Mekses,Aleks možda ti igrači nisu za LŠ i za špansku,englesku ligu ali za italijansku kao da su stvoreni za nju da igraju, El Sharawy je jedan od najboljih mladih igrača u Italiji ako bude se vratio u formu u kojoj je bio pre povrede nema sumnje da čak i ovaj Milan može da cilja prvo mesto, još kada se Montolivo oporavi da bude kreator igre, a i Niang se značajno popravio sada je bolji, uz Meneza koji dobro poznaje italijanski fudbal, i Hondu na svojoj pravoj poziciji Milan može mnogo. FORZA MILAN ! ♥

:bowtokvinty:

FORZA MILAN  ]=

Offline belveder

• Veliki Poglavica
  • Stile Juve
  • Reputacija: 5636
  • Godina: 36
  • Član od: 21.08.2006
« Reply #1096 on: August 20, 2014, 23:24:21 »
 :emojmacak: :)
Tajno moja...

Offline Zvone Boban™

• Curva Scirea
  • **
  • Reputacija: 12
  • Godina: 23
  • Član od: 19.08.2012
    • AC Milan club Hrvatska
« Reply #1097 on: August 20, 2014, 23:49:02 »
Ja sam se vec pomirio sa tim- od titule sigurno nema nista, a i trece mesto je veoma daleko za Milan...

Ti jesi ali ja nisam, reci mi ko je bolji od Lopeza golman sada trenutno u Italiji ?
Uz to imamo sjajne desne bekove, nek priča šta god ko hoće al' za mene je Abate mašina već se sad vidi da je dosta radio na centrašutevima, zatim sjajni Rami, kao i Zapata,Mekses,Aleks možda ti igrači nisu za LŠ i za špansku,englesku ligu ali za italijansku kao da su stvoreni za nju da igraju, El Sharawy je jedan od najboljih mladih igrača u Italiji ako bude se vratio u formu u kojoj je bio pre povrede nema sumnje da čak i ovaj Milan može da cilja prvo mesto, još kada se Montolivo oporavi da bude kreator igre, a i Niang se značajno popravio sada je bolji, uz Meneza koji dobro poznaje italijanski fudbal, i Hondu na svojoj pravoj poziciji Milan može mnogo. FORZA MILAN ! ♥

De mi reci gdje si našao ovo da idem, kao navijač Milana, čovjeku jebat mater.

1. Čuj Balotelli najjači napadač, moš mislit. Dobro, ako ga stavimo u kontekst Serie A ima i jadnu konkurenciju, al opet se nadam da odlazi u Liverpool što se sada uvelike priča.
2. De Jong. E to morate priznati da je blizu, Milan je drugačija ekipa bez njega. Podjeća me na Gattusa. Volim ovog tipa  :emojmacak:
3. Armero?  :crazy: Pa u West Hamu je proteklu polusezonu odigrao 4 utakmice.

A sad ova dolje Biblija. Koliko pratim Milan (a to je 5-6 godina) sjećam se samo jednog slučaja da je Abate pogodio centaršut. Kvale za LP prošle godine kod PSV-a u gostima kad je El Shaarawy pogodio za 1:1. Mexes je kreten u rangu Bonere i Zaccarda, ne vidim na temelju čega ga novine povezuju sa odlaskom u Manchester United, al OK. El Shaarawy je dobar, Montolivo je jako važan za igru ekipe, Niang kao da se je malo popravio, za Meneza ne znam, a i Honda može bolje. Al ovaj ih je ipak previše ishvalio.

A još i nije spomenuo ubogu kretenčinu Taarabta.

A sad daj link mrg

Offline ARTURO KING VIDAL

• Forza Italia e Juve!!
  • Stile Juve
  • Reputacija: 4960
  • Član od: 13.05.2010
« Reply #1098 on: August 20, 2014, 23:49:57 »

FORZA MILAN  ]=

lik je nenadjebiv :raso:
---LUCKY LUCIANO MOGGI---

Offline bianconero_ze

• Moderator
  • Stile Juve
  • Reputacija: 16344
  • Član od: 04.12.2008
  • ★★★
« Reply #1099 on: October 20, 2014, 16:35:03 »

La Juve siamo noi e voi proprio non potete capire. Voi potete sperare che venga umiliata, punita, cancellata persino. Potete sperarlo, ma poi vi sveglierete da questo delirio e vi accorgerete che voi, senza di noi, non esistete. Non potrete neanche gioire, se non battete noi. Perché noi siamo quei colori, il bianco e il nero, l'inizio e la fine. In mezzo ci siete voi, con il vostro arcobaleno: bello, certo. Ma mai come il giorno, mai come la notte.

Offline <:>Dobry<:>

• Il Principino
  • Stile Juve
  • Reputacija: 100
  • Godina: 31
  • Član od: 21.08.2008
« Reply #1100 on: February 05, 2015, 16:53:14 »
http://www.24sata.hr/nogomet/milan-vise-nece-dijeliti-stadion-s-interom-izgradit-ce-novi-dom-404952

odlicne vijesti , trebamo jake rivale , ovo im je prvi pravi korak unazad 5-6 godina, mozda i duze

Offline Diego28

• Stile Juve
  • Reputacija: 2539
  • Član od: 15.05.2008
  • 33 Sul Campo
« Reply #1101 on: August 20, 2015, 23:29:53 »
U vezi sa prodajom Milana, l'Espresso je pre par dana pisao o navodnim mutnim radnjama i kako poreska služba pomno prati dešavanja.

Sažeto, po Espressu: Prodaja kluba je farsa, Berlusconi samo pokušava da u Italiju unese svoj kapital koji ima u inostranstvu. Otuda i tolika cifra.

Dobro su ovo bgm :)

Offline DjoleKG

• Stile Juve
  • Reputacija: 80
  • Godina: 25
  • Član od: 30.05.2009
« Reply #1102 on: August 20, 2015, 23:33:45 »
Najodvratnija faca u Italiji. (Silvio)  :agree: