Author Topic: CL: Juventus - Ajax 16.04.2019. [1/4 finala]  (Read 2768 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online mr. mojo risin

• Stile Juve
  • Reputacija: 54
  • Član od: 21.06.2011
Re: CL: Juventus - Ajax 16.04.2019. [1/4 finala]
« Reply #150 on: April 17, 2019, 12:13:23 »
I sa ovakvim timom koji očito nije za najveće domete u Europi bi prošli jučer da je Mister imao na raspolaganju Chiellinia, Costu za ubacit a ne  Bentancura i Mandžu da se tuče 60 minuta i onda ubaci svježi Moise

Offline DjoleKG

• Stile Juve
  • Reputacija: 80
  • Godina: 25
  • Član od: 30.05.2009
« Reply #151 on: April 17, 2019, 12:43:08 »
Sto neko rece, bolje ovako ispasti u ovoj fazi nego ovakvu igru gledati u jos jednom finalu.

Bice vremena za duze opservacije, ono sto je jasno jeste da krivica nije samo na Alegriju vec i na ljudima iz kluba, pocev od vracanja Bonuccia, ostavljanja u timu Dybale kada je jasno da nema nikakav odnos sa Alegrijem, ne dovodjenje adekvatne zamene i klasicne 9-ke nakon odlaska Higuaina itd itd.

Dybalu i Pjanica bih zrtvovao i uzeo neki veci novac dok jos mozemo s obzirom na njihove partije veci deo sezone, a likovi poput Sandra, De Silja, Bonuccia,  Rugania, Bernadeskija, Koste nemaju sta vise traziti u Juventusu koji jelte zeli taj evropski trofej...

Nemam nista protiv da Alegri ostane, ali samo pod uslovom da se tim iscisti i da on sam otvoreno kaze da ne zeli neke igrace u timu jer prosto je i slepcima jasno da ne mirise veci broj igraca u timu.

Offline Caligula

• Stile Juve
  • Reputacija: 26
  • Član od: 01.09.2014
« Reply #152 on: April 17, 2019, 12:55:49 »
Sto neko rece, bolje ovako ispasti u ovoj fazi nego ovakvu igru gledati u jos jednom finalu.

Bice vremena za duze opservacije, ono sto je jasno jeste da krivica nije samo na Alegriju vec i na ljudima iz kluba, pocev od vracanja Bonuccia, ostavljanja u timu Dybale kada je jasno da nema nikakav odnos sa Alegrijem, ne dovodjenje adekvatne zamene i klasicne 9-ke nakon odlaska Higuaina itd itd.

Dybalu i Pjanica bih zrtvovao i uzeo neki veci novac dok jos mozemo s obzirom na njihove partije veci deo sezone, a likovi poput Sandra, De Silja, Bonuccia,  Rugania, Bernadeskija, Koste nemaju sta vise traziti u Juventusu koji jelte zeli taj evropski trofej...

Nemam nista protiv da Alegri ostane, ali samo pod uslovom da se tim iscisti i da on sam otvoreno kaze da ne zeli neke igrace u timu jer prosto je i slepcima jasno da ne mirise veci broj igraca u timu.

Ne mozes da zrtvujes Pjanica kad imas ogroman problem u veznom redu, i na to treba da prodas najboljeg igraca.
Sandro i Kosta su vrhunski igraci koji imaju problem sa motivacijom, Brazil jbg, Siljo je igrac da udje u ligi da zakrpi kad treba, nije on problem. Berna isto moze povremeno da udje da odigra, nikako da bude prvotimac.
« Last Edit: April 17, 2019, 12:58:27 by Caligula »

Online andrej

• doktorirao loptu
  • Stile Juve
  • Reputacija: 1566
  • Godina: 26
  • Član od: 12.09.2009
« Reply #153 on: April 17, 2019, 13:05:23 »
"Si può far tutto ma la famiglia non si può lasciare. E la Juve fa parte della mia famiglia"

"E continuano a non capire che questa gente non muore mai. Comunque vada,comunque sara."

Offline Caligula

• Stile Juve
« Reply #154 on: April 17, 2019, 13:09:26 »

Nama je pri rezultatu 1-2 trebalo 30 sekundi da predjemo pola terena, oni su za 12 dosli do naseg gola.
Nemojmo ljudi, prica se konstantno da igramo katastrofa, pa se najavaljuje neko tempiranje forme. Pa ti citave godine treba da tempiras formu, ne moze ekipa da pocne da igra potpuno drugaciji fudbal kad joj se kurac digne.

Offline DjoleKG

• Stile Juve
« Reply #155 on: April 17, 2019, 13:20:43 »

Ne mozes da zrtvujes Pjanica kad imas ogroman problem u veznom redu, i na to treba da prodas najboljeg igraca.
Sandro i Kosta su vrhunski igraci koji imaju problem sa motivacijom, Brazil jbg, Siljo je igrac da udje u ligi da zakrpi kad treba, nije on problem. Berna isto moze povremeno da udje da odigra, nikako da bude prvotimac.

Problem u veznom redu se resava tako sto dovedes bolje igrace od ovih trenutnih koje imas na raspolaganju, Pjanic je dostigao svoj limit i on nema vise sta da pruzi preko toga, ako ga Zidan zeli mozemo uzeti 80 miliona i dovesti nekog top igraca plus smo kaparisali i Ramseya. Matuidi treba da se preseli na klupu, Can da igra standardno i prvoj i to je to.

Offline Caligula

• Stile Juve
« Reply #156 on: April 17, 2019, 13:30:53 »

Problem u veznom redu se resava tako sto dovedes bolje igrace od ovih trenutnih koje imas na raspolaganju, Pjanic je dostigao svoj limit i on nema vise sta da pruzi preko toga, ako ga Zidan zeli mozemo uzeti 80 miliona i dovesti nekog top igraca plus smo kaparisali i Ramseya. Matuidi treba da se preseli na klupu, Can da igra standardno i prvoj i to je to.

Znaci sledece sezone mijenjas komplet vezni red. Ja mislim da Pjanicu ne lezi ova uloga ispred odbrane, nije od dovoljno odgovoran igrac da igra tu, jako cesto gubi lopte bez ikakve potrebe. Njega prodati je preveliki rizik, za razliku od Dibale koji ionako malo donosi ekipi i njegova prodaja je jako logicna.

Offline DjoleKG

• Stile Juve
« Reply #157 on: April 17, 2019, 13:38:02 »
Pa pazi, da se razumemo, nisam ja posto potom za prodaju Pjanica, medjutim ako nasi mogu da obezbede adekvatnu zamenu za njega nebitno da li je to vracanje Pogbe ili neki drugi igrac onda zasto da ne. Ako pogledamo realno jedino Pjanic i Can zasluzuju da ostanu i naredne sezone, Matuidi, Khedira i Bentancur nam zaista nista ne doprinose tako da hteli mi to ili ne vezni red zaista mora da se menja kako god okrenes.

Takodje pod moranjem je da dovedemo jednog vrhunskog stopera, ako postoji i 1% sansi za De Lihta onda ne razmisljati ni sekunde i dati im koliko traze.

Ako Alegri definitivno ostane onda je moranje prodati Dybalu jer cemo nastetiti i sebi i igracu ukoliko se problemi gurnu pod tepih i njih dvojica udju u sezonu zajedno ovaj kao trener a ovaj kao i dalje igrac Juvea.

Offline G12

• Stile Juve
  • Reputacija: 5
  • Godina: 2013
  • Član od: 06.03.2008
  • Stop, hatin on the God
« Reply #158 on: April 17, 2019, 13:46:18 »
Pjanic sinoc nije imao nikakvu pomoc od ostalih u vezi i plus preslabo aktivna krila i bekove. Sinoc je grijesio netipicno za njega iz razloga jer nije imao opcija. Opet je pretrcao najvise i imao najvise dodavanja.
Aaaaaaaa kako igra Del Piero!!!!!!

R.I.P VEDRAN PULJIC 04.10.2009...
NEKA TI JE LAHKA ZEMLJA,BRATE SA SJEVERA!!

http://www.youtube.com/watch?v=4Y0CB7s47Rs

Provjeri!

Offline NormalaLik

• Stile Juve
  • Reputacija: 1980
  • Godina: 30
  • Član od: 19.03.2013
« Reply #159 on: April 17, 2019, 13:59:25 »
Ne znam vala jel do trenera ili igrača ali mi je smiješno da se pravi ekipa za LP, sa stalnim reprezentativcima svojih država, osvajačima svjetskih i evropskih prvenstava, i da na kraju drhte od golobradih mladića jer zaboga fali Kjelini od 34 godine.

Offline h4djy

• JB Legenda
  • Stile Juve
  • Reputacija: 254
  • Godina: 40
  • Član od: 29.11.2006
  • Spiritual Leader
« Reply #160 on: April 17, 2019, 15:04:37 »
Ne znam vala jel do trenera ili igrača ali mi je smiješno da se pravi ekipa za LP, sa stalnim reprezentativcima svojih država, osvajačima svjetskih i evropskih prvenstava, i da na kraju drhte od golobradih mladića jer zaboga fali Kjelini od 34 godine.
Mene posebbno strah sta nakon Kjelinija... Ja bih za ovog malog De Ligta dao koliko god da trazi(e) vrijedi. Isto tako nam treba jedan dinamican vezni koji zna lopte.

A da li je do trenera, pa ako od Manchestera nemamo pas igru ili igru uopste, I sve se svodi nabaci Ronaldu zabice ga, onda nema do koga drugog biti. Ako ti je ekipa van forme 4 mjeseca nisam ja kriv.

Offline Caligula

• Stile Juve
« Reply #161 on: April 17, 2019, 15:16:12 »
Zasto bi lik koji je najperpektivniji stoper, moze da bira dje ce da igra, izabrao Juventus?

Offline NormalaLik

• Stile Juve
  • Reputacija: 1980
  • Godina: 30
  • Član od: 19.03.2013
« Reply #162 on: April 17, 2019, 15:21:05 »
Mene posebbno strah sta nakon Kjelinija... Ja bih za ovog malog De Ligta dao koliko god da trazi(e) vrijedi. Isto tako nam treba jedan dinamican vezni koji zna lopte.

A da li je do trenera, pa ako od Manchestera nemamo pas igru ili igru uopste, I sve se svodi nabaci Ronaldu zabice ga, onda nema do koga drugog biti. Ako ti je ekipa van forme 4 mjeseca nisam ja kriv.

Eto ja sam kriv mrg

Online andrej

• doktorirao loptu
  • Stile Juve
  • Reputacija: 1566
  • Godina: 26
  • Član od: 12.09.2009
"Si può far tutto ma la famiglia non si può lasciare. E la Juve fa parte della mia famiglia"

"E continuano a non capire che questa gente non muore mai. Comunque vada,comunque sara."

Offline Scuba

• Cuore e Spirito Juventino
  • Reputacija: 52
  • Godina: 34
  • Član od: 25.06.2011
« Reply #164 on: April 17, 2019, 17:11:06 »
Između trenera i igrača - po meni istina je negdi u sredini.

Ovo po meni nije momčad za osvajanje LP-a i pretpostavljao sam da ćemo već negdje stati. Napravili smo sami sebi rupe u veznom redu i obrani.

S Maxom treba raskrstiti na kraju sezone. Dobar je trener ali ovdje mu je vrijeme isteklo. Osim u uzvratu sa Atleticom ja nigdje nisam vidio trenerov neki potez ili ista.

Jučer se eto ispalo. A koliko god htio da se uzme taj trofej, ovo je bio toliko zaslužen prolaz Ajaxa da nema uopće mjesta raspravi. Eno u hr studiju voditelj i gosti otvoreno navijaju za Ajax, nama čist penal na kraju nije sviran - a ništa me to diralo nije jer smo jednostavno razbijeni bili. I tako je to kad si na terenu razbijen - ne šljivi te dalje ni javnost ni suci ni niko...