Author Topic: Liga Prvaka - ŽRIJEB 2019/20  (Read 74105 times)

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Offline Joker10

• Curva Scirea
  • **
  • Reputacija: 34
  • Godina: N/A
  • Član od: 25.06.2013
Re: Liga Prvaka - ŽRIJEB 2018/19
« Reply #1200 on: March 15, 2019, 19:10:28 »
Izbrisani su mi nekako raniji postovi. Ti zato objavis dnevno 100 postova a ne vidi se razlika ni izmedju jednog, u sve i jednom pišeš iste nebuloze i samo se ponavljaš, ubijaš svaku normalnu diskusiju lažnim argumentima i upakovanim uvredama (što meni očigledno ne ide za razliku od poznavanja fudbala). Iz tvog pisanja bi se reklo da si arijevac, osjećaš neku lažnu nadmoć nad svim ostalima i daješ si za pravo da misliš da znaš sve, prave odlike egoiste. Meni je više žao što forum propada, mada mi je bolje da odustanem jer su čini se i ostali poprilično izgubili volju da kvalitetno disutuju, nisam siguran zbog koga...

Prolazimo Ajax. Vjerujem da nisu spremni da igraju na postavljenu odbranu i da će imati problema sa centaršutevima. Ako bude sve po planu, u polufinalu vjerovatno sa Cityem. Imaju širok roster, tu će jako bitan faktor biti naše povrede, ako neki ključni igrači budu falili biće teško sa njima.
"Un Cavaliere Non Lascia Mai La Sua Signora" Alessandro Del Piero

Offline nando14

• Stile Juve
  • Reputacija: -426
  • Član od: 21.05.2016
« Reply #1201 on: March 15, 2019, 19:30:53 »
Ovoliki stepen frustracije nisam odavno vidio drug, pogledaj se u ogledalo i vidi ima li sta bijelo na tvom licu... ako ima to je moja jajna tekucina  :agree: Te "nebuloze" o kojima pises su sve ispostavile tacnima, pocevsi od price o Beppeu mnogo prije njegovog tjeranja, promocije Paraticija pa sve do Dybale i kuhanja Allegrijeve corbe za Atletico... sve sam to najavio i jednostavno sam nadmocan u svakoj fudbalskoj temi zbog cega od ljubomornih ljudi dobijam uvrede i prijetnje, jasno da se za dobrim konjem prasina dize...

Iz tvog pisanja bi se reklo da si arijevac, osjećaš neku lažnu nadmoć nad svim ostalima i daješ si za pravo da misliš da znaš sve, prave odlike egoiste.

Ovo pokazuje drug koliko se osjecas malim i nemocnim pored mene i to bi zakljucio i ucenik gimnazije koji je prvi put na Psihologiji... zao mi je sto je to tako ali da te obradujem da nisi jedini koji me sanja :agree:
FABIO PARATICI

Offline bianconero_ze

• Moderator
  • Stile Juve
  • Reputacija: 16344
  • Član od: 04.12.2008
  • ★★★
« Reply #1202 on: March 15, 2019, 19:50:06 »
Gdje je raffa danas?

Pogledaj ovo gore stari, tako smo mi nekad.. stari se jbg 
La Juve siamo noi e voi proprio non potete capire. Voi potete sperare che venga umiliata, punita, cancellata persino. Potete sperarlo, ma poi vi sveglierete da questo delirio e vi accorgerete che voi, senza di noi, non esistete. Non potrete neanche gioire, se non battete noi. Perché noi siamo quei colori, il bianco e il nero, l'inizio e la fine. In mezzo ci siete voi, con il vostro arcobaleno: bello, certo. Ma mai come il giorno, mai come la notte.

Offline Joker10

• Curva Scirea
  • **
  • Reputacija: 34
  • Godina: N/A
  • Član od: 25.06.2013
« Reply #1203 on: March 16, 2019, 10:46:41 »
Marotti svašta pripisuješ, a pojma nemaš, to smo dokazali već jednom. Jesam li ja možda pljuvao Paraticija ili Allegrija? Iako mi ti ovog prvog pokušavaš ogaditi svojim postovima iz dana u dan. Pogledaj samo kako tebi počinje i završava svaki post, kao da si pomalo iskompleksiran, ali samo malkice. Gej populacija danas uživa poprilično zaštićen status, ne moraš se više skrivati, izađi iz ormara. Svakakvim imenima zoveš igrače Juventusa ničim izazvan, samo to je zaslužilo ban. Ne znam o kakvim prijetnjama pričaš, a uvrede ti sam iniciraš, to je bar očigledno. Dobro je da priznaješ da si egoista i da je to toliko očigledno da mogu svi da primijete.

Gori sam ja što ulazim u rasprave s nekim ko ne zna osnove, a misli da zna sve.
"Un Cavaliere Non Lascia Mai La Sua Signora" Alessandro Del Piero

Offline nando14

• Stile Juve
  • Reputacija: -426
  • Član od: 21.05.2016
« Reply #1204 on: March 16, 2019, 14:20:53 »
Kakav je ovo izvor frustracija drug, sta je ovo? :)

Mogu ti samo reci da sam ja davno vidio sve i da samaram na svakoj temi a tebi ostaje samo da places tako ko ker... kad god budes htio mozemo raspraviti o bilo kojoj temi cisto da se podsjetis kako radi moja donja oklagija, ovo shvati kao poziv...
FABIO PARATICI

Online Janez

• Curva Scirea
  • **
  • Reputacija: -18
  • Član od: 27.08.2018
« Reply #1205 on: March 16, 2019, 16:53:52 »
 Prizivanje bana zbog davanja imena igračima koji doma prebrojavaju milijune evra. Svašta. Nekadašnji komunistički aparatički bi se ponosili tobom.

Offline h4djy

• JB Legenda
  • Stile Juve
  • Reputacija: 255
  • Godina: 41
  • Član od: 29.11.2006
  • Spiritual Leader
Re: Liga Prvaka - ŽRIJEB 2019/20
« Reply #1206 on: June 07, 2019, 08:51:12 »
Gdje je raffa danas?

Pogledaj ovo gore stari, tako smo mi nekad.. stari se jbg 
lijepi nas Raffa mrg