Author Topic: Paulo Dybala  (Read 60823 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Quellek

• Stile Juve
  • Reputacija: 87
  • Godina: 10
  • Član od: 19.08.2008
  • Službeni soljač pameti
Re: Paulo Dybala
« Reply #765 on: July 03, 2019, 22:14:06 »
Jesi ti to sve davno vidio ili?
Bitanga, probisvijet, vucibatina, protuha, klošar, hojrat, neotesanac, raspikuća, nitkov i baraba!!!

Offline Armin

• JB Legenda
  • Stile Juve
  • Reputacija: 207
  • Član od: 09.09.2007
« Reply #766 on: July 04, 2019, 11:28:58 »
Davno sam izgubio vise rijeci za igracki i mentalno daleko najgoru desetku u HISTORIJI Juventusa ali covjek ne prestaje da iznenadjuje i raspada se u dijelove taj dragulj... lolll Hajde sto su ga i u Argentini iz prve postave izbacili De Paul i Acuna, nego lika u 90. minuti u punom sprintu pretrci Dani Alves u borbi za loptu koji je prethodno odigrao citavu tekmu i pretrcao oko 15 milometara, dok je ovaj bio 15x svjeziji lolll

Tacno me stid koga imamo u kadru i na cijim ledjima stoji sveti broj, nadam se da ce za Krepalu neko poslati bilo kakvu ponudu ali sumnjam jer ovakvih ima 50 i u spanskoj Segundi...
Ne jedi govna

Offline nando14

• Stile Juve
  • Reputacija: -427
  • Član od: 21.05.2016
« Reply #767 on: July 29, 2019, 19:16:07 »
sto prije bude prodat to bolje za nas a sigurno je da prije svega Paratici ali i Nedved vide neke stvari... jer ne mozes Nedvedu koji je igro sa Buffonom, Del Pierom, Cannavarom, Thuramom, Trezeguetom, Ibrom i ostalim klasama prodat Instagram maglu ni maskice ako se vec to moglo raditi Beppeu...

Sto prije prevara ode to bolje za klub jer nece biti tog tega na nasim ledjima... i vjerujem da ce se na igri Juventusa na kraju vise osjetit odlasci Pazienze i Estigarribie nego Dybale  lolll

Ne moram govoriti da sam ja sve davno vidio  :agree:

Paratici jasno vidi ako vec Beppe ne vidi i vec tjera Rupanija, Khediru, Lopatuidija, Krepalu i kompaniju, a ja se samo nadam da ce neko htjeti te odrone od igraca... a ja cu nastaviti da dominiram i u to nema sumnje
FABIO PARATICI

Offline nando14

• Stile Juve
« Reply #768 on: August 19, 2019, 11:54:55 »
Ja mu se izvinjavam i sve sto sam reko pada u vodu... nevidjena dva nastupa protiv Juventusa B i US TJESTENINE su dokazali da je ovo igrac vrijedan zadrzavanja koji nas moze povesti do vrha. Nebitno sto je izgubio 30 duela, imao 20 losih dodavanja, promasio penal, nego uspio je da napravi onakvu bravuru protiv stopera iz trece lige i golmana koji je poput vola istrco naviknut na strasne duele Serije C  :bow: Vidjao sam na treninzima skarice Jana Kollera, voleje Garyja Nevillea, golove glavom Giovinca, golcinu Poulsena ali ovakav nastup protiv treceligasa ulazi u knjige...

Ostani majstore  lolll
FABIO PARATICI

Offline nando14

• Stile Juve
« Reply #769 on: September 04, 2019, 00:38:33 »
Paratici jasno vidi ako vec Beppe ne vidi i vec tjera Rupanija, Khediru, Lopatuidija, Krepalu i kompaniju, a ja se samo nadam da ce neko htjeti te odrone od igraca...

Nazalost ovakve niko nece... ulozit u Krepalu nece ni Tottenham  lolll lolll lolll
FABIO PARATICI

Offline bianconero_ze

• Moderator
  • Stile Juve
  • Reputacija: 16344
  • Član od: 04.12.2008
  • ★★★
« Reply #770 on: September 13, 2019, 15:07:40 »
Krepala
La Juve siamo noi e voi proprio non potete capire. Voi potete sperare che venga umiliata, punita, cancellata persino. Potete sperarlo, ma poi vi sveglierete da questo delirio e vi accorgerete che voi, senza di noi, non esistete. Non potrete neanche gioire, se non battete noi. Perché noi siamo quei colori, il bianco e il nero, l'inizio e la fine. In mezzo ci siete voi, con il vostro arcobaleno: bello, certo. Ma mai come il giorno, mai come la notte.

Offline DjoleKG

• Stile Juve
  • Reputacija: 80
  • Godina: 25
  • Član od: 30.05.2009
« Reply #771 on: September 14, 2019, 17:16:41 »
Kakvo izivljavanje nad ovim momkom, umesto on da udje nakon izlaska Coste ulazi biser iz Firence koji ne moze sa loptom da se sastavi...

Offline nando14

• Stile Juve
« Reply #772 on: September 16, 2019, 10:24:13 »
 lolll lolll lolll
FABIO PARATICI