Author Topic: Medhi Benatia  (Read 6260 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online IlCapitano

• L'unica cosa che conta.
  • Stile Juve
  • Reputacija: 3
  • Član od: 09.01.2008
Re: Medhi Benatia
« Reply #60 on: February 25, 2019, 12:31:55 »
Nije on ništa morao. Sam je sebe otjerao inače bi ostao. Bukvalno da je još par dana bio strpljiv igrao bi praktički mjesec dana bez prestanka.

Offline RenyDB

• Il Re
  • *
  • Reputacija: 0
  • Godina: 21
  • Član od: 24.08.2018
« Reply #61 on: February 25, 2019, 12:51:07 »
Nije on ništa morao. Sam je sebe otjerao inače bi ostao. Bukvalno da je još par dana bio strpljiv igrao bi praktički mjesec dana bez prestanka.
Prijatelju sve to stoji, ali koliko covjek moze trpit da ga netko gazi? Mislim da je polusezona sasvim dovoljna bila, klub je pokazao manjak postovanja prema njemu i ruku na srce nije zasluzio takav odnos..
Bolji je od Bonuccija sigurno, i vidi se da mu je vise stalo.

Offline nando14

• Stile Juve
  • Reputacija: -422
  • Član od: 21.05.2016
« Reply #62 on: February 25, 2019, 12:56:39 »
Kakve veze ima i da je osto kad nam je odbrana najmanji problem... bolna tacka je veza predvodjena Lopatuidijem, Khedirom, Canom i Bentancurom od kojih se ne zna ko je gori tehnicar i sporiji, kao i sporost igraca u napadu...

Pogledajte samo ofanzivne profile Barce, PSG-a, Cityja ili Liverpoola gdje se ne zna ko ce te prije pretrcati, predriblati i napraviti budalom dok se to od nase Prevare koji se okrece brzinom autobusa, Mandze koji je majstor ali nije brz nit je dribler, Bernardeschija koji je spor i dribla unazad ali i 34-godisnjeg Ronalda ne moze ocekivati... i ljudi ocekuju leprsavu igru da sve puca :bow:

Nas Allegri vadi maksimum i pravi pitu od govana...
FABIO PARATICI

Offline Zmaj

• Stile Juve
  • Reputacija: -68
  • Godina: 122
  • Član od: 31.07.2011
« Reply #63 on: February 25, 2019, 16:52:19 »
Prijatelju sve to stoji, ali koliko covjek moze trpit da ga netko gazi? Mislim da je polusezona sasvim dovoljna bila, klub je pokazao manjak postovanja prema njemu i ruku na srce nije zasluzio takav odnos..

Burazere objasnjavas najvecem indijancu na forumu nesto sto je za njega nuklearna fizika.

Naravno da sa 31 godinom nece cekati da Bonucci slomi nogu da bi igrao. I sad poslije Benatijinog odlaska tvrdim da Allegri Bonuccija nikad nece ostaviti na klupi, koliko god da je ovaj uzasan.
PASTA SUTA REGRUTA

Online IlCapitano

• L'unica cosa che conta.
  • Stile Juve
  • Reputacija: 3
  • Član od: 09.01.2008
« Reply #64 on: February 25, 2019, 17:18:54 »
Ma ko ga gazi molim te? Kakav manjak poštovanja? Došao je bolji igrač, a Benatia nije ništa manje kiksao prošle godine. A on išao lajati po društvenim mrežama i još forsira transfer u pola sezone. Da mu je stalo čekao bi kraj. Sad nešto slavi pobjede, a dok je bio tu bacao like svakom komentaru koji je blatio Bonuccija i kako zaslužuje igrati više umjesto da komentariše pobjede kad mu je 'toliko stalo'.