Author Topic: Ekipe - igraci, taktike, formacije...  (Read 32808 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Quellek

• Stile Juve
  • Reputacija: 86
  • Godina: 10
  • Član od: 19.08.2008
  • Službeni soljač pameti
Re: Ekipe - igraci, taktike, formacije...
« Reply #165 on: August 27, 2015, 13:00:20 »
Nemora zbog ljubavi. Al jebemu sve, odi i igraj za Utd, kad odeš u penziju sječat će te se ljudi. A ne u Cityju za kojeg navija pola manchestera i još trojica negdje u svijetu
Bitanga, probisvijet, vucibatina, protuha, klošar, hojrat, neotesanac, raspikuća, nitkov i baraba!!!

Offline Jsanco

• Stile Juve
  • Reputacija: -209
  • Godina: 25
  • Član od: 20.07.2014
« Reply #166 on: August 27, 2015, 13:03:24 »
Daj ti otkaz u firmi, zaposli se u gradskoj čistoći i bićeš legenda Virovitice i JBalkana mrg
"Ne mogu, brate ja, igrati za novac i slušati kako trebam igrati. Hvala im. Bili su korektni i nisu mi pravili probleme. Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu."

Offline Quellek

• Stile Juve
  • Reputacija: 86
  • Godina: 10
  • Član od: 19.08.2008
  • Službeni soljač pameti
« Reply #167 on: August 27, 2015, 13:10:43 »
Postat ću ja legenda kad otkrijem Grđevačku kulu, nema straha za mene mrg

Al ozbiljno, jel bi ti išao igrat u neki slavan klub za 5 milijuna godišnje ili u City za 7 milijuna?
Odeš u slavan klub, milijunaš si tako i tako, kupit ćeš si sportski auto bez obzira na plaću i otvorit ćeš 3 firme kojima će se baviti tvoja obitelj bez obzira na plaću. Jer imaš milijune u oba slučaja. U Cityju malo više al to bi ti svejedno stajalo u banci

Osim ak ćeš bit picajzla i kupovat novi auto svakih pol godine, onda si idiot.

Uglavnom, svakako imaš veći sportski motiv igrati u slavnom klubu nego u cityju
« Last Edit: August 27, 2015, 13:12:53 by Quellek »
Bitanga, probisvijet, vucibatina, protuha, klošar, hojrat, neotesanac, raspikuća, nitkov i baraba!!!

Offline mr. mojo risin

• Stile Juve
  • Reputacija: 55
  • Član od: 21.06.2011
« Reply #168 on: August 27, 2015, 13:18:15 »
Ti to ne shvaćaš jer si druga generacija,današnja djeca navijaju za City kao što se prije navijalo za Milan ili Inter i za 20 godina ako se City održi u vrhu nitko neće pitati kako su došli do toga kao što sad Chelsea više nitko ne gleda tako

I zato je glupost da Aguero neće bit slavan jer igra u Cityju

Offline Jsanco

• Stile Juve
  • Reputacija: -209
  • Član od: 20.07.2014
« Reply #169 on: August 27, 2015, 13:22:43 »
Pa kada bi išao u svijet svakako bi gledao da zaradim što više. Ko kaže da bi igro u Ajaxu za 2M umjesto PSG za 3.5M laže. A Ajax je historijski gledano veći klub. PSG tek postaje ono što je Ajax desetljećima prije.
Eh sad, kad bi već mogao da biram klubove onda ne bi bio Jsanco nego Messi, i ne bi igro u Realu za 30M godišnje nego u JuveTu za 5, a karijeru bi završio Sarajevu, mada je i to za mene imposibl. Čim bi zaradio prvi milion vratio bi se kući, a opet i to zvuči kao ludilo. :)
Jedan je Hase!
"Ne mogu, brate ja, igrati za novac i slušati kako trebam igrati. Hvala im. Bili su korektni i nisu mi pravili probleme. Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu."

Offline Subo

• Stile Juve
  • Reputacija: 39
  • Član od: 17.12.2007
« Reply #170 on: August 27, 2015, 13:23:05 »
Ti to ne shvaćaš jer si druga generacija,današnja djeca navijaju za City kao što se prije navijalo za Milan ili Inter i za 20 godina ako se City održi u vrhu nitko neće pitati kako su došli do toga kao što sad Chelsea više nitko ne gleda tako

I zato je glupost da Aguero neće bit slavan jer igra u Cityju

slažem se, Chelsea se etabolirao prije 10 godina pa ima masa već mladih ljudi koji navijaju za njih, tako i današnji klinci puno više nose dres City-a nego ikog iz Serie A.
Mi smo odrasli dok je Serie A dominirala, a njima je to dosadna, taktička i suhoparna liga u kojoj više nema ni zvijezda koji bi ih privukli...

City je sve suprotno, igraju atraktivan nogomet, svake godine dovuku bar jednu zvijezdu, osvajau naslove i za 3-4 godine se nitko neće sjećati onih prvih utučenih milijuna
If you don't know what Juventus mentality is, well, you're probably in the wrong team...
I don't want to be legend, almost all of them are dead

Offline Kvinton

• Administrator
  • Stile Juve
  • Reputacija: 2936
  • Član od: 11.06.2012
  • La Mia Fata
« Reply #171 on: August 27, 2015, 17:27:41 »
Mislin da Chelsea ima najvecu zajednicu navijaca na Balkana, mislin po aktivnosti. Stalno organiziraju neka druzenja, J.Terry in osobno potpise pismo zahvalnice, prijatelj mi je dio toga vec je par put isa u London. Bolesno su organizirani i ima ih bas dosta i to sve ozbiljni ljudi, a ne neka balavurdija.